Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування, Дня Збройних Сил України, Дня волонтера та Всесвітнього Дня української хустки.

Дата: 07.12.2022 17:39

Сьогодні, 7 грудня, за ініціативи Долинського сільського голови Дмитра Дмитровича Церни  у Долинській сільській раді відбулися урочистості з нагоди трьох свят: Міжнародного дня волонтера, Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування.
 Хвилиною мовчання присутні у залі вшанували пам’ять про загиблих воїнів – захисників нашої неньки України.
 З потрійним святом присутніх привітали працівники Долинського будинку культури, які висловили слова щирої подяки за роботу, спрямовану на розвиток Долинської громади.
Окремі слова вдячності прозвучали на адресу наших воїнів, справжніх Героїв, завдяки яким ми продовжуємо жити, працювати, радіти своїм дітям.
Насамкінець очільник громади звернувся до всіх представників місцевого самоврядування: «У цей день я, як сільський  голова, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, ветеранам і теперешнім працівникам, адже ми з Вами робимо спільну справу – працюємо задля добробуту людей, робимо нашу громаду кращою. Дякую Вам за самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Бажаю здоров'я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови Долинської сільської  територіальної громади й України!»

Фото без описуФото без описуФото без опису
Чудовими музичними номерами присутніх привітали працівники сільського Будинку культури - Марія Яківна та Валерій Миколайович.