Дата: 28.10.2022 13:28

Юридична клініка Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Координаційний центр з надання правової допомоги, Рада адвокатів Харківської області, громадська організація «Центр розвитку правничої клінічної освіти» запрошують вас взяти участь у ХVІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні шляхи удосконалення українського законодавства», яка відбудеться 19 листопада 2022 року.

????????? До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти, практикуючі правники, нотаріуси, адвокати, прокурори, судді, науковці та всі охочі. Конференція відбудеться у форматі фахового обговорення актуальних проблем удосконалення законодавства України.

Передбачена ?дистанційна участь у конференції із використанням сервісу для проведення он-лайн конференцій Zoom.

Детальніше читайте в оголошенні ? https://bit.ly/3sp8cO2