Привітання з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!

Дата: 01.10.2022 10:40

Щороку, 1 жовтня, в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Цього дня вкотре ми говоримо теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і, взагалі, всім літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість.

Чимало випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити та зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Ваш життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція людей золотого віку повинні стати взірцем для підростаючого покоління.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки.

Бажаю Вам міцного здоров’я, довгих років життя, сердечного тепла, любові, душевного спокою та мирного неба над головою.

Миру Вам, оптимізму і благополуччя!

З повагою Долинський сільський голова Дмитро ЦЕРНА.