Святкування дня вчителя 30.09.2022 року

Дата: 30.09.2022 17:11

Сьогодні, 30 вересня 2022 року, в день святих Віри, Надії,Любові та матері їхньої Софії, в приміщенні Долинського будинку культури  відбулося грандіозне святкування  Дня вчителя, куди педагоги всієї громади з’їхалися на свято та колишні вчителі Долинської ЗОШ.

Зі сцени гостей  вітали ведучі свята Ірина Фрунзе, Надія Коваль, Ксенія Думітрашко та Катерина Синіка.

Теплими словами привітали і почесні гості: керівник відділу освіти Лідія Леонідівна  Кулик, працівники Григорівського, Флоринського будинків культури, вокальні колективи "Долинчаночка", "Відлуння", "Надія", солісти Марія Загарнюк та Валерій Поян та найменші учасники - вихованці Долинського ліцею та філії з віршами,  сценками і танцями. Працівники Григорівського СБК провели серед вчителів безпрограшну лотерею, в кінці якої кожен отримав приз.

Лілія Леонідівна нагородила почесною грамотою за високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток підростаючого покоління  директора Долинського ліцею Олега Георгійовича Посторонка від директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександра Лончака. Грамотами також було нагороджено  і вчителів-  ювілярів з нагоди свята - Дня вчителя.

В кінці свята директор Долинського ліцею Олег Георгійович звернувся до присутніх з вітальним словом та подякував усіх учасників за  прекрасне свято.

Завершилося святкування  піснею "Одна калина!", яку заспівали усі учасники свята.

МАТЕРІАЛИ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://www.facebook.com/groups/739472446885083/permalink/1250565089109147/