Гуманітарна допомога від громадської організації "Мрій та дій".

Дата: 19.09.2022 12:51

Фото без описуУ суботу, 3 вересня 2022 року, до Олександрівського старостинського округу за ініціативи  Долинського сільського голови Дмитра Дмитровича Церни та старости Тарнавської Лідії Леонідівни надійшла гуманітарна допомога від громадської організації "Мрій та дій", в особі голови правління Петракевич   Тетяни Олександрівни, та депутата  Одеської обласної ради Таміли Афанасьєвої. Гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування, б/у одягу та взуття.
Відтак було вирішено частину допомоги  надати філії Долинського ліцею, зокрема для забезпечення бомбосховища продуктами харчування та гігієнічними товарами. 16 наборів надали сім'ям військовослужбовців, які боронять та захищають  наші країну. 15 наборів роздали одиноким пристарілим людям, які знаходяться на обслуговуванні. 14 наборами забезпечили багатодітні сім'ї, близько 80 особам приділили увагу, яким за період війни не надавалась допомога та мешканці села Григорівка, інваліду ІІ групи, Таміла Афанасьєва вручила дороговартісний пристрій.
Висловлюємо щиру подяку за  допомогу мешканцям нашої громади!
Разом до перемоги!??