Зняття з реєстрації місця проживання дитини до 14 років

Дата: 23.08.2022 11:41

Де отримати

Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад

Центр надання адміністративних послуг відповідно до місця проживання

Знайти найближчий ЦНАП

Як замовити послугу

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника.

Хто може звернутися: фізична особа
Документи, що необхідно надати для отримання послуги:

Заява на зняття із зареєстрованого місця проживання

Свідоцтво про народження

Документ, що підтверджує повноваження особи як представника (законного представника)

Документ, що посвідчує особу представника (у разі подання заяви представником)

Квитанція про сплату адміністративного збору

Умови і випадки надання

Для зняття з реєстрації місця проживання особі необхідно звернутися із заявою та відповідним пакетом документів до органів місцевого самоврядування або через центр надання адміністративних послуг за місцем свого проживання. Зняття з реєстрації здійснюється в день зверненння особи. За заявою особи зняття з реєстрації може бути здійснено одночасно з реєстрацією нового місця проживання.

У разі подання власником житла заяви про зняття із задекларованого або зареєстрованого місця проживання (перебування) батьків або інших законних представників дитини чи одного з них така дитина підлягає зняттю із задекларованого або зареєстрованого місця проживання (перебування) разом із її батьками або іншими законними представниками чи одним із них.

Зняття із задекларованого або зареєстрованого місця проживання (перебування) дитини не здійснюється за заявою власника житла, якщо власником такого житла є один із батьків або інших законних представників дитини.

Подання заяви про зняття із задекларованого або зареєстрованого місця проживання (перебування) дитини віком до 14 років або особи, визнаної судом обмежено дієздатною або недієздатною, здійснюється одним із батьків або інших законних представників такої особи за згодою іншого з батьків чи законних представників.

Зняття із задекларованого або зареєстрованого місця проживання (перебування) дитини віком від 14 до 18 років здійснюється за згодою її батьків або інших законних представників чи одного з них, крім випадку, передбаченого статтею 15  Закону України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні".