Сьогодні, 22 серпня 2022 року, під головуванням Долинського сільського голови Дмитра Дмитровича Церни відбулося засідання з керівниками закладів освіти Долинської сільської ради

Дата: 22.08.2022 15:22

Фото без описуФото без описуСьогодні, 22 серпня 2022 року, під головуванням Долинського сільського голови Дмитра Дмитровича Церни відбулося засідання з керівниками  закладів освіти Долинської сільської ради, на якій було заслухано ряд нагальних питань.
Зокрема мова йшла про підключення   педагогічних працівників до освітньої платформи ,,Всеукраїнська школа онлайн,, , підключення закладів освіти до електронних сервісів е-журнал, е-щоденник.
Відновлення роботи з 01.09.2022 року дошкільних навчальних закладів, моніторинг дітей із категорії внутрішньо переміщених осіб та щодо підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів освіти на 2023 рік.
А також запланували серпнева конференція ЗЗСО.
За результатами наради увагу керівників  було зосереджено на низці конкретних заходів щодо створення необхідних умов для забезпечення надання доступних та якісних освітніх послуг кожній дитині  та в цілому освітньої системи Долинської  громади.