Сьогодні, 18.08.2022 року, під головуванням Долинського сільського голови Дмитра Дмитровича Церни відбулося засідання робочої групи з питань відзначення 31-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Прапора.

Дата: 18.08.2022 12:41

Вперше урочистості з цієї нагоди проводитимутбся в час, коли країна охоплена війною. Але вкотре ми будемо мати нагоду на цілий світ заявити, що НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ держави, її НЕДОТОРКАНІСТЬ - незмінні та найважливіші цінності для кожного українця, якими ми не поступимося нікому за жодних обставин.
   Під час засідання  визначилися із заходами, які проходитимуть у ці дні в громаді. Начальник відділу освіти Лідія Кулик  наголосила, що усі заходи, які відбудуться, матимуть патріотичне забарвлення.