Дата: 26.07.2022 00:43

У середині квітня запрацював механізм скасування дії довідки ВПО фахівцями ЦНАП. Таке рішення може прийматися уповноваженою особою територіальної громади/ЦНАП, а саме - після надання повідомлення особою за місцем отримання довідки ВПО про повернення до покинутого постійного місця проживання (за виключенням людей, які є власниками пошкодженого або знищеного нерухомого майна спричинених військовою агресією рф і подали заявку на відшкодування відповідних втрат).

Програма Єднання заради дії  спільно з Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Stabilization Support Services  підготували корисну інфографіку? про це.

Якщо маєте правове питання, звертайтеся до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103
За цим номером:
? Надаються консультації та роз’яснення з правових питань
? Можна отримати інформацію щодо розташування, номери телефонів та актуальну інформацію про режими роботи бюро правової допомоги.