В Долинській громаді розпочалась спартикіада.

Дата: 20.06.2022 09:16

В неділю, 19.06.2022 року, відбулись змагання з волейболу та настільного тенісу.
Спортивні змагання є чудовою нагодою проявити себе для багатьох талановитих громадян.
У змаганнях з волейболу взяли участь 4 команди: "Долинське", "Олександрівка" "Штаб" та "Блокпост".

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої.
Переможцем змагань з волейболу стала команда села Долинське - "Долинське", яка посіла І місце, друге місце виборола команда "Блокпост ", третє місце дісталось команді "Штаб".
З настільного тенісу перше місце зайняв Сивацький Володимир Володимирович, друге- Фрунзе Сергій Віталійович, третє - Очеретенюк Максим Богданович.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!