Привітання зі святом останнього дзвоника

Дата: 27.05.2022 09:52

Традиційно з четвертої п’ятниці травня  в школах починаються "Останні дзвінки". Ось і прийшов час багатьом старшокласникам прощатися зі школою. Нажаль, в цьому році через воєнний стан і важкої ситуації в Україні, в жодній школі не пролунає останній дзвінок.

Дорогі випускники, батьки, учні та вчителі! Попри все дозвольте вас привітати з Днем "Останнього дзвонику"!
    Останній дзвінок - зовсім не означає, що вам більше не доведеться брати участь у шкільному житті, адже випускник дорослішає. У нього колись буде і своя сім’я. Буде чудова нагода розповідати про цю подію своїм дітям, а головне - ще й ще раз брати участь в останньому дзвонику - скільки душа забажає.
   Успіху Вам! Квітучої долі! Міцного здоров'я! Терпіння! Ясного Неба! Хай Господь благословляє на нові досягнення, гарний настрій, хай збуваються всі Ваші мрії!

З повагою Долинський сільський голова
Дмитро ЦЕРНА!