Ефективна співпраця - запорука успіху

Дата: 26.05.2022 22:48

25 травня начальником служби у справах дітей Подільської районної військової адміністрації Іриною Бочаровою та начальником відділу з питань усиновлення та опіки Тетяною Шендерук здійснено виїзд в Долинську територіальну громаду. Обговорено з місцевою службою у справах дітей питання розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Були відвідані прийомна сім’я Грицко та дві опікунські сім’ї.

Фото без описуСлід відзначити, що прийомними батьками та опікунами створені належні умови для проживання дітей, всебічного розвитку, одержання освіти в умовах дистанційного навчання, змістовного дозвілля та підготовки до самостійного життя.

Фото без описуВ сім’ях панує повага, взаєморозуміння та підтримка, відчувається родинний затишок та тепло.
Належна увага приділяється сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах. Систематично обстежуються умови утримання дітей, контролюється виконання батьками своїх обов’язків з виховання дітей, здійснюється моніторинг потреб даних сімей та по можливості надається необхідна допомога. Проблеми в сім’ях є, але батьки прислухаються до порад та рекомендацій фахівців, намагаються робити все можливе, щоб покращити, на скільки це можливо, свій побут та умови проживання дітей.

Підводячи підсумки робочої поїздки, зазначимо, що діти Долинської територіальної громади знаходяться на постійному контролі служби у справах дітей, відслідковується налагоджена співпраця фахівців з сім’ями зазначених категорій.

(Взято від Подільської РДА)