ПРАВИЛО ДВОХ СТІН

Дата: 25.05.2022 16:37

Правила безпеки при обстрілі населеного пункту
Якщо надворі ви почули свист снаряда, більше схожий на шурхіт, а далі вибух, то лягайте на землю і прикрийте голову руками. Відкрийте рот - це може вберегти вас від контузії. Якщо в полі зору є укриття - повзіть до нього. Це може бути канава, яма, будь-яка бетонна конструкція, підземний перехід, каналізація. Не вставайте на ноги - це підвищить шанс попадання снаряда.
Якщо обстріл почався коли ви їдете у транспорті - вийдіть з транспорту і відійдіть від дороги. Лягайте на землю і шукайте укриття. Не намагайтеся виїхати від обстрілу на машині, оскільки це дуже небезпечно. Не можна ховатися біля машини або під нею.
Якщо обстріл застав вас в будівлі - візьміть тривожний чемодан і негайно спускайтеся в укриття. Якщо укриття немає поруч - вам допоможе правило двох стін. Сховайтеся в кімнаті без вікон, яку відокремлюють від вулиці мінімум дві стіни. Зазвичай це коридор, передпокій або ванна.
Пам’ятайте, Ваша обізнаність – це Ваш порятунок!!!
Бережіть себе та рідних!