Місяць незламності! 25 березня 2022 року за ініціативою Долинського сільського голови Дмитра Церни пройшов суботник з благоустрою Долинської громади.

Дата: 25.03.2022 16:35

Місяць незламності!????????

На превеликий жаль, цьогорічна весна в нашій країні опалена війною. Ніхто з нас, свідомих українців, її не чекав і, тим паче, не кликав.

Українці на своїй землі і мужньо боронять кожен сантиметр території. Саме зараз це роблять наші Захисники в різних гарячих точках, а ми маємо дбати про свою країну, про свою маленьку Батьківщину.

Нашу громаду, на щастя, оминають вибухи і постріли, то ж ми повинні працювати. Крім основної роботи наш обов'язок забезпечити благоустрій і затишок у рідному куточку. Адже в чистоті легше дихається і працюється легше.

Сьогодні до прибирання долучилися усі установи та заклади сільської ради, які прибирали закріплені за ними ділянки.

Дякуємо всім, хто не залишається осторонь і, таким чином, демонструє відданість країні.

Зараз всім важко, ніхто не знає, що буде завтра, але треба зібратися силами, духом і просто жити. Жити заради майбутнього нашої України! Лише разом можна досягти результату.

Тож закликаємо всіх приєднатися до акції з благоустрою та прибрати свої прилеглі території, допомогти людям похилого віку.

Давайте разом вдаримо по ворогу єдністю, чистотою та злагодженою працею.

Це під силу кожному.

Все буде Україна!????????