ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Дата: 28.03.2022 08:25

ДО ВІДОМА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

На селекторній нараді від 24.03.2022 року Одеської обласної військової адміністрації з головами районних військових адміністрацій територіальних громад, районних рад та  міськими головами міст обласного значення розглядалось питання щодо наповнення та використання місцевих бюджетів Одеської області в умовах воєнного стану. Де було наголошено, що на сьогодняшній день на території Одеської області бойові дії не ведуться, а тому платники податків не звільняються від сплати податків та зборів.

Зауважено, що платники податків повинні  перерахувати податки і збори у повному обсязі в порядку та розмірах встановлених законом у тому числі єдиний податок та плату за землю по яких відслідковується зменшення надходжень у березні в порівнянні за січень, лютий 2022 року.

Дякуємо всім платникам.

Разом  переможемо, разом Ми Сила!

Усі роз’яснення щодо сплати податків та зборів звертатись за телефоном 0486322711, 0486321372, моб.0675942670

Долинський сільський голова Дмитро ЦЕРНА.