Інформація Подільської районної державної адміністрації щодо ситуації в районі

Дата: 24.02.2022 09:26

Інформуємо жителів Подільщини, що 24.02.2022 року близько 05:37 відбувся бомбовий авіаудар по військовій частині, що розташована поблизу міста Подільськ. Є людські жертви та поранені.

На даний час ситуація в районі контрольована. Головою Подільської районної державної адміністрації Михайлом Лазаренко проведено засідання оперативного штабу з надзвичайних ситуацій. Визначено завдання органам влади, силовим структурам, правоохоронним органам, військовим частинам, ДСНС, органам місцевого самоврядування, керівництву закладів охорони здоров’я з ліквідації наслідків авіаудару, надання допомоги постраждалим та їх сім’ям, підтримання законності та правопорядку на території району, організації життєзабезпечення громадян.

Станом на теперішній час вторгнень на територію України на сухопутній ділянці кордону, інших збройних провокацій, обстрілів, вибухів на території Подільського району не зафіксовано. Всі органи державної влади, місцевого самоврядування працюють у штатному режимі, Збройні сили України, інші військові формування готові дати відсіч країні-агресору.

Закликаємо мешканців Подільського району зберігати спокій, не піддаватися на провокації, не панікувати, брати до уваги інформацію з офіційних джерел !!!