Допомога малозабезпеченій родині

Дата: 18.02.2022 11:29

У сучасному українському суспільстві, нажаль, сім’ї потерпають від багатьох негативних факторів. Так і в складних життєвих обставинах опинилася сім'я Мухіної Наталії Миколаївни, де проживає шестеро дітей, одна дитина інвалід.

Відтак вчора, 16 лютого 2022 року, з підтримкою депутатів Тетяни Борисівни Ткаченко та Олега Георгійовича Посторонка, здійснився виїзд до сім'ї Наталії, якій працівник відділу соціального захисту населення Тетяна Андріївна Кіструй передала пакунки з продуктами харчування, а КП "Долинське " забезпечило дану родину дровами.

Продуктові набори – це невеличкий, але суттєвий спосіб допомоги в нелегкий для Наталії та її діточок час.

Дякуємо депутатам за чуйність, готовність прийти на допомогу та просимо усіх депутатів долучатись до таких добрих справ!