Стартувала кампанії імунізації проти поліомієліту дитячого населення віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили щеплення або не щеплені взагалі.

Дата: 01.02.2022 11:08

Саме сьогодні починається перший етап реагування на спалах поліо – проведення щеплень інактивованою поліовакциною (ІПВ) для дітей від 6 місяців до 6 років, які мають порушення Національного календаря профілактичних щеплень або не щеплені взагалі.

Другий етап – це проведення щеплень вакциною ОПВ усім дітям віком до 6 років, навіть якщо вони мають усі необхідні щеплення відповідно до Національного календаря. Це необхідно для захисту дітей від інфікування та зупинення циркуляції вірусу, бо на жаль, ліків проти поліо не існує.

??Вакцини, які використовиватимуть для захисту дітей безпечні, якісні та дозволені для використання в Україні. Вакцину можна зробити у державних медичних закладах безоплатно.

??Перевірте, чи отримала ваша дитина всі необхідні щеплення від поліомієліту. Якщо якась із доз пропущена, будь ласка, негайно зверніться до педіатра чи сімейного лікаря та надолужте ті дози, що пропустили. Це допоможе захистити вашу дитину від інфікування та невиліковного паралічу.