ДОЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ БІБЛІОТЕКАРЯ

Дата: 27.01.2022 14:05

Документи приймаються за адресою: вул. Центральна, № 2а, с. Долинське Подільського району Одеської області.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

1Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Бібліотекар  повинен виконувати роботу щодо забезпечення бібліотечних процесів відповідно до профілю та технології однієї із виробничих ділянок (комплектування, оброблення бібліотечного фонду, організація та використання каталогів та інших елементів довідково-бібліографічного апарату, ведення та використання автоматизованих баз даних, облік, організація та зберігання фондів, обслуговування читачів та абонентів). Бере участь у науково-дослідній та методичній роботі бібліотеки, в розробленні та реалізації програм розвитку бібліотеки, планів бібліотечного обслуговування населення. Застосовує наукові методи та передовий досвід роботи у бібліотечній діяльності.

Заявки приймаються на протязі 30 календарних днів.

ЗА ДОВІДКАМИ ЗВЕРТАТИСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: (096)74-63-855

Долинський сільський голова Д. Д. Церна.