27 січня- День памяті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2022 08:20

Шановні жителі Долинської громади!

Сьогодні пам’ятна скорботна дата – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту – запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року.

Дата 27 січня обрана не випадково: саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.

Цього дня ми не тільки згадуємо жертв людиноненависницької політики, але й засвідчуємо прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими проявами нетерпимості, які можуть призвести до цілеспрямованого насилля стосовно окремої групи людей. Статистика страшна: 6 мільйонів загиблих євреїв від нацистської політики терору, з яких 1,5 мільйони – наші співгромадяни: чоловіки, жіки, діти.

Кожен громадянин має виховувати у собі толерантність, щоб не породжувати зло.

У скорботі схиляємо голови перед пам’яттю полеглих та закатованих у нацистських таборах смерті.

Вічна пам’ять жертвам Голокосту…

З повагою сільський голова Дмитро ЦЕРНА.