З НОВИМ 2022 РОКОМ!

Дата: 31.12.2021 15:24

Шановні жителі Долинської громади!

Щиро вітаю вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі наше дитинство, наше сьогодення, мрії про майбутнє,- з Новим роком та Різдвом Христовим.

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового часу, нових надій і сподівань. Хочу подякувати всім, хто не залишився осторонь. Тож нехай об’єднаються в новому році всі добрі починання і звершення заради майбуття нашої громади та України.

У передноворічний час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найдорожчими, дарувати їм свою любов і піклування. У передсвятковий день звідусіль з’їжджаються до рідної домівки рідні та близькі, навстіж відчинені ворота кожної оселі в очікуванні добра, щастя, міцного здоров’я, оберегом горять на святковому столі вогні – так було з прадавніх часів і буде завжди, поки живуть у серці почуття великої родини, любов до ближнього, єднання і злагоди.

Від усієї душі бажаю всім великого людського щастя, міцного здоров’я, достатку , сімейного благополуччя, миру, тепла та любові у душах і серцях і Божої благодаті в кожен дім!

Веселих Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!

З найкращими побажаннями Долинський сільський голова

Дмитро ЦЕРНА.