Шановні жителі Долинської громади!

Дата: 28.12.2021 14:20

З настанням холодів та напередодні новорічних свят стрімко збільшується ризик виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій.

Просимо всіх жителів дотримуватися правил безпеки користування пічним опаленням в особистих домогосподарствах, а особливо при використанні новорічної іллюмінації. Не використовуйте саморобні пристрої для обігріву своїх будинків.

Особливу увагу просимо звернути батьків — НЕ ЗАЛИШАЙТЕ ОДНИХ ВДОМА МАЛОЛІТНІХ ДІТЕЙ! НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ!

Якщо поряд з вами проживають люди похилого віку, багатодітні та малозабезпечені сім'ї, просимо звернути на них увагу та, у разі потреби, надати свою допомогу!

Пам'ятайте: якщо кожен буде дотримуватися простих правил безпеки, то це стане запорукою запобігання винекнення пожеж та надзвичайних ситуацій, що призводять до загибелі та травмуванню.

Заздалегідь вдячні за увагу та розуміння!

Бережіть себе та свої близьких!

Долинський сільський голова Дмитро ЦЕРНА, виконавчий комітет сільської ради.

Шановні жителі Долинської громади!

Заздалегідь вдячні за увагу та розуміння!

Бережіть себе та свої близьких!

Долинський сільський голова Дмитро ЦЕРНА, виконавчий комітет сільської ради.