єПідтримка в Дії: як допомогти відвідувачам ЦНАП отримати 1000 гривень від держави

Дата: 16.12.2021 08:54

Фото без описуПрезидент України ініціював програму підтримки бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії. Сьогодні Уряд ухвалив постанову щодо програми єПідтримка. Як вона працюватиме, дізнайтеся на сайті ????https://e-aid.diia.gov.ua/

Уже 1100 точок доступу до адмінпослуг допомагають згенерувати COVID-сертифікати в Дії, і їх кількість постійно зростає. Тож пропонуйте свою допомогу та розповідайте, як отримати 1000 гривень виплати.

Що потрібно для отримання виплати:
Оформити спеціальну картку єПідтримка в одному з банків-партнерів. Використати вже наявний рахунок неможливо.
Завантажити застосунок Дія.
Мати «зелений» COVID-сертифікат про дві дози вакцинації. Зверніть увагу, що сертифікат, отриманий на порталі Дія, чи паперовий від сімейного лікаря не підходять для отримання виплат. Отримати COVID-сертифікат у застосунку Дія зараз можна як і з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою.
Зайти в розділ Послуги та обрати єПідтримку. Дотримуйтеся вказівок — і це все.

?Коли

Пілот проєкту розпочнеться з наступного тижня. На першому етапі послуга з виплат буде доступна українцям лише в застосунку Дія з 19 грудня.