Мінцифра презентувала Дія.Цифрова освіта 2.0 та дослідження цифрової грамотності українців.
Запустили Дія.Цифрова освіта 2.0 — оновлений портал і англомовну версію сайту. А також презентували результати проєкту та нове соціологічне дослідження цифрової грамотності українців. Мінцифра провела онлайн-подію, присвячену цифровій освіті Дія.EduCon, і розповіла про зміни у сфері:
Частка українців, цифрові навички яких нижче позначки «базовий рівень», скоротилась на 5,2% або ж на 1,42 млн людей і наразі становить 47,8%
Найбільш розвиненими з 2019 року залишаються інформаційні та комунікаційні навички. Водночас «просідаючими» залишаються навички вирішення життєвих проблем і навички створення цифрового контенту.
Динаміка зростання цифрових навичок у період 2019-2021 років: +6,7% навички створення цифрового контенту, +3,5% комунікаційні навички, +2,8% інформаційні навички, +2,6% навички розв'язання життєвих проблем.
37,3% українців стикалися за останній рік з отриманням шахрайських повідомлень («фішинг»), що на 16% більше, порівнюючи з 2019 роком
18% українців стикалися з перенаправленнями на підроблені вебсайти із запитом особистої інформації («фармінг»), що на 8% більше, порівнюючи з 2019 роком.
Повні результати дослідження https://osvita.diia.gov.ua/research
Нові рамки цифрових компетентностей https://osvita.diia.gov.ua/korysni-posylannya
Подивитися трансляцію події Дія.EduCon https://youtu.be/CuR5PwNM2qU
Стратегічний партнер події — Програма EGAP, що фінансується Швейцарією та реалізується Фонд Східна Європа. Подію організовано в партнерстві з «Проєктом підтримки Дія», що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.