Сьогодні,29.10.2021 р., у місті Одеса під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбувається засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України (створений Указом Президента України 25 лютого 2021 року №73/2021)

Дата: 29.10.2021 14:21

Фото без описуФото без опису

Голова Подільської районної державної адміністрації Михайло Лазаренко очолив делегацію представників органів влади та місцевого самоврядування від Подільського району, які беруть участь у заході.

Згідно з положенням про Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України, затвердженим Указом Президента України від 4 березня 2021 року, він є консультативно-дорадчим органом, серед основних завдань якого, зокрема, сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування та налагодженню ефективної взаємодії державних органів, а також моніторинг суспільно-політичних і соціально-економічних процесів, що відбуваються в державі на регіональному та місцевому рівнях.

З вступним словом до учасників Конгресу звернувся Президент України Володимир Зеленський. Також, виступили Генеральний секретар Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Під час проведення засідання було розглянуто різноманітні питання, зокрема, внесено зміни до Положення про Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України, обговорено стан проходження опалювального сезону 2021-2022 років, стан протидії поширенню коронавірусної хвороби в регіонах України, проведення «Великого Будівництва» у морській та річковій галузі в Україні.

Крім того, було відпрацьовано пропозиції щодо комплексного розвитку Одеського регіону.