Відділ агропромислового розвитку Подільської районної державної адміністрації інформує.

Дата: 22.10.2021 13:31

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2021 року №1070 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі», надається державна підтримка у вигляді бюджетної дотації на безповоротній основі у розмірі до 25 відсотків вартості витрат (без урахування податку на додану вартість), здійснених відповідно до затвердженої в установленому порядку проектної документації, але не більше як: 7500 гривень на 1 гектар оброблювальних угідь для зрошення дощуванням без урахування вартості поливної техніки; 19500 гривень на 1 гектар оброблювальних угідь для зрошення дощуванням з урахуванням вартості поливної техніки; 18750 гривень на 1 гектар оброблюваних угідь для краплинного зрошення. Державна підтримка у вигляді бюджетної дотації надається для реконструкції існуючих та/або будівництва нових систем за введені в експлуатацію внутрішньогосподарські зрошувальні системи з використанням зрошення дощуванням (матеріали, засоби. Дощувальна техніка, канали, трубопроводи нижчого рівня, інша запірна арматура) або краплинного зрошення (матеріали, засоби) у період з 1 листопада попереднього року по 31 жовтня поточного року. Для отримання державної підтримки необхідно подати до 1 грудня у паперовому або електронному вигляді пакет документів до Мінагрополітики.