Новини з благоустрою громади!

Дата: 07.10.2021 23:38

На протязі всього тижня за ініціативи Долинського сільського голови Дмитра Дмитровича Церни на території громади проводяться роботи по розчищенню проїжджої частини та придорожньої смуги, що веде з центра села до ліцею і в направленні ІІ дільниці для забезпечення безперешкодного та безпечного руху мешканців громади.
Нарешті всім відомий своєю аварійністю поворот на другу дільницю біля Долинського ліцею, на узбіччі якого росли  чагарники, що перешкоджали видимості водіям, тепер став безпечним для руху, як для автомобілістів, так і для пішоходів.

З ранку і до вечора за кермом грейдеру скоординовано та злагоджено працює водій Туневич Олексій Віталійович, за що йому висловлюємо велику вдячність.
Згодом кучугури землі приберуться з проїжджої частини та не чинитимуть перешкод.