Шановні українці, захисники України! Вітаю вас з Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 14.10.2021 07:34

Фото без описуШановні українці, захисники України!

Вітаю вас з Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Мужність, героїзм, самовідданість захисників України – неоціненні. Ваші подвиги вписані кров’ю в літопис боротьби українців за незалежність і завжди нагадують нам про те, якою ціною дістається свобода, як здобувається право бути вільною, самодостатньою нацією.

Це свято символізує любов і шану людей до оборонців рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності нашої країни. І не дарма цей день був обраний для вшанування захисників України, адже 14 жовтня – це свято Покрови Пресвятої Богородиці, що особливо чествувалося за часів козацтва. Молитва до Богородиці рятувала від будь-якого ворога.

Низький уклін і щирі побажання здоров?я, добробуту і довголіття ветеранам війн, учасникам сьогоднішніх військових дій! Вічна слава подвигу полеглих героїв Небесної сотні та АТО!

Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою Долинський сільський голова Дмитро ЦЕРНА.