З нагоди святкування Дня державного Прапора України 23 серпня в Долинській громаді відбулися урочистості.

Дата: 24.08.2021 10:32

Фото без описуФото без опису

Розпочала свято начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Долинської сільської ради Ганна Леонідівна Бакума. Зі словами привітання до мешканців громади звернувся і

Долинський сільський голова Дмитро Дмитрович Церна, який наголосив, що День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців, а благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують працю наших людей.

Вокальний колектив "Долинчаночка" подарував чудові пісні про Україну, про рідну землю. Проникливо прозвучав вірш "Любіть Україну" у виконанні Віри Цуркан. Запалили вогники в очах усіх присутніх і вихованці Долинського ліцею своїм запальним та таким патріотичним танком. Глядачі зворушливо спостерігали за кожним номером концертної програми та оплесками зустрічали виступи учасників громади, а потім усі разом згуртовано, дружно та з гордістю в серцях вишикувалися у дві шеренги та розгорнули Державний Прапор України.

Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять тих, хто вже ніколи не повернеться до нас, залишившись навічно в наших серцях.

Наприкінці свята перед сільською радою було викладено зі свічок мапу неньки України.

День прапора України в Долинській територіальній громаді залишив тільки приємні спогади та гарний настрій.

Такі свята об’єднують людей, тому що єдність – велика сила народу.

Дякуємо усім присутнім за сьогоднішній патріотичний дух та чекаємо на святкуванні Дня Незалежності України та Дня села Долинське!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису?????