День Незалежності України та День народження села Долинське!

Дата: 25.08.2021 10:20

Вже не один рік в центрі нашої малої Батьківщини збирається все село та його гості, аби відзначити День Незалежності України та день села Долинське.

Так за ініціативою голови громади Церни Дмитра Дмитровича відбулося і цьогоріч 24 серпня.

Захід розпочався з його вітального слова, секретаря Наталії Сініки, старости Олександрівського старостинського округу Лідії Тарнавської та вручення подяк учасникам АТО, ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС та учасникам бойових дій в Афганістані.

В концерті прийняли участь учні Долинського ліцею та учні філії #1 Долинського ліцею, які радували всіх присутніх веселими танцями та піснею, а голова громади в кінці вручив їм подарунки.

Хочеться подякувати за повну фінансову підтримку Боршковському В.Г., який очолює ПСП "Олександрія", Ткаченку Ю.І. - ПСП "Альбіна", Яроцькому А.П. - ТОВ "Украгросоюз ЛТД", Любасу Ю.В. - ФГ "Любас", Церна Д.Д. - ФГ "Церна".

Потім продовжили святкування гості з Одеси та Києва, які запалили серця кожного присутнього своїми танцями та піснями, акробатичними номерами, жанглюванням (прямі ефіри можна подивитись на сторінці в Фейсбук https://www.facebook.com/groups/739472446885083/). Для дітей було чимало розваг, такі як аквагрим, батут, електромашини, квадроцикли, солодка вата, морозиво та багато іншого, тому що діти- наше майбутнє і потрібно робити все задля їхнього щасливого дитинства.

Святкування продовжувалось запальною дискотекою, а в кінці над селом прогримів розкішний феєрверк.

Дякуємо усім присутнім та сподіваємось, що кожний отримав позитивні емоції і заряд на цілий рік.

До нових зустрічей!