Інформаційні матеріали

Чи є платником орендної плати суб’єкт господарювання, який продовжує використовувати земельну ділянку державної та комунальної власності після закінчення терміну дії договору оренди, якщо новий договір на стадії переоформлення

Головне управління ДПС в Одеській області інформує що згідно з п. 288.1 ст. 288 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – Кодекс) підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

10:58 02.07.2024

Щодо справляння плати за землю відповідно до положень ЗУ від 23 лютого 2024 року № 3603 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо вдосконалення онлайн-комунікації з платниками податків...

10:56 02.07.2024

Яким чином СГ здійснює оптовий продаж за готівку через РРО та/або ПРРО алкогольних напоїв із відображенням штрихового коду марки акцизного податку?

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що оптовий продаж алкогольних напоїв за готівку, хоча і не супроводжується обов’язком продавця визначати свої зобов’язання із сплати акцизного податку, але не звільняє його від обов’язку здійснювати продаж алкогольних напоїв у такий спосіб, із дотриманням вимог щодо форми та змісту розрахункових документів.

10:54 02.07.2024

Зміни до додатку ТЦ до Податкової декларації з податку на прибуток

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що 06.02.2024 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 07.12.2023 № 673 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21.12.2023 за № 2223/41279 (далі – наказ № 673) (зі змінами).

16:52 12.06.2024

Семінар-практикум на тему: «Експорт-Імпорт 2024: контракти, митниця, логістика»

Нещодавно, заступник начальника Головного управління ДПС в Одеській області Валерій Політило взяв участь у семінарі-практикумі «Експорт-Імпорт 2024: контракти, митниця, логістика» для підприємців, трейдерів та митних брокерів Одеси, який провела Торгово-промислова палата України з регіональними торгово-промисловими палатами, спільно з UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Агенцією регіонального розвитку Одеської області, Ukrainian CCI, Barristers Commercial та представниками Одеської митниці.

16:50 12.06.2024