Долинська громада

Засідання виконавчого комітету від 23.06.2023 року

Дата: 23.06.2023 17:07
Кількість переглядів: 28

23 червня 2023 року відбулось засідання виконавчого комітету Долинської сільської ради під керівництвом Долинського сільського голови Дмитра Дмитровича Церни.

У ході засідання було погоджено програму "Поліцейський офіцер громади" Долинської сільської територіальної громади на 2023-2024 роки; погоджено програму агропромислового розвитку Долинської сільської територіальної громади Подільського району Одеської області на 2023-2027 роки; затверджено план заходів щодо впровадження безбар'єрного простору в Долинській сільській територіальній громаді; погоджено зміни до рішення Долинської сільської ради N1388-VIII від 14.12.2022 року "Про бюджет Долинської сільської територіальної громади на 2023 рік"; затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості заходів з енергозбереження.

У підсумку сільський голова подякував усім за злагоджену та активну роботу!