Новини з благоустрою 01 квітня 2023 року

Дата: 03.04.2023 09:48

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

1 квітня 2023 року за сприяння Долинського сільського голови Дмитра Дмитровича відбувся благоустрій території кладовища в селі Григорівка Олександрівського старостинського округу.

Аби прибрати сміття з території кладовища було докладнено чимало зусиль.

Завдяки дружній та плідній праці громадян кладовище стало набагато чистішим.

Висловлюємо щиру подяку за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходу з прибирання кладовища усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для покращення стану території кладовища: депутату Ткаченку Юрію Івановичу, Воронкову Миколі,Лебідь Олесі, Чумаченко Надії, Ревенюк Олесі, Карпик Анжелі, Ільченку Василю, Шарову Володимиру, Ізбаш Миколі, Колесніченку Віталію, Кісельову Юрію, Шевченку Єдуарду, Бондаренку Івану, Григораш Оксані, Лонській Надії, Відрашку Мар'яні, Яровому Олександру та Надії, Беркову Андрію, Котар Ларисі, Очеретнюку Миколі, Газі Ларисі.

Ми не повинні забувати дорогу до цих місць, де спочивають наші близькі та рідні. Маємо підтримувати кладовище у належному стані для того, щоб могили померлих не перетворювалися на пагорби та порослі бур’яном.

Закликаємо мешканців Долинської територіальної громади шанобливо ставитися один до одного та до місця спочинку наших рідних та близьких!