Безбар'єрна правова допомога: як вирішуються проблеми людей хз інвалідністю

Дата: 28.10.2022 13:23

Кожне десяте звернення до системи безоплатної правової допомоги по захист або представництво у суді, складення позовних заяв та інших документів для подачі до суду — від людей з інвалідністю.

Серед найпоширеніших питань – оскарження рішень, дій та бездіяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, розірвання шлюбу та стягнення аліментів.

Якщо людина не може прийти до найближчого бюро, але хоче поспілкуватися з юристом особисто, вона може зателефонувати до контакт-центру системи БПД або до бюро та залишити запит на отримання адресної правової допомоги. У таких випадках правники приходять до місця проживання чи перебування клієнта, аби проконсультувати з того чи іншого правового питання, в разі необхідності – надати безоплатну вторинну правову допомогу.

? Детальніше про те, як система БПД надає допомогу людям з інвалідністю та конкретні приклади допомоги — на сайті за посиланням: https://legalaid.gov.ua/novyny/bezbaryerna-pravova-dopomoga/