Долинська громада

1 000 000 унікальних користувачів зареєструвались і навчаються на Дія.Цифрова освіта. Долучайтесь і ви до edu-community!

Дата: 26.11.2021 00:04
Кількість переглядів: 25

Навчання на порталі безкоштовне, можна пройти 70 курсів. Для того, щоб полегшити навчання і зробити його цікавішим, ми створили спеціальний формат — освітні серіали. У вашому доступі — для вчителів, медиків, юристів, журналістів, держслужбовців, школярів. Також багато корисних навчальних програм для людей старшого віку.

Для того, щоб забезпечити доступ для цифрової освіти якомога більшій кількості українців, ми розвиваємо мережу офлайн-хабів цифрової освіти, де кожен охочий може прийти і навчитися цифрової грамотності. Сьогодні вже маємо 6 тис. хабів по всій Україні. Знайти найближчий хаб можна тут: https://osvita.diia.gov.ua/hubs.

Одна з головних цілей Мінцифри — навчити 6 млн українців цифрової грамотності до 2024 року. Це дуже важливо, коли ми говоримо про доступність і безбар’єрність у 21 столітті.